• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 1400 eur/m2 prvo nadstropj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 1400 eur/m2 prvo nadstropj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 1400 eur/m2 prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 1400 eur/m2 prvo nadstropje" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.160 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • 1300 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1400 eur/m2 (malo dražje)
    • do 120000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 199.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-376 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 1400 eur/m2 prvo nadstropje'
120.000 €
108.000 €
265.000 €
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 116,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-495 Ogled oglasa na strani ponudnika V prvem nadstropju poslovno - stanovanjskega objekta mestnega jedra Ptuja, zgrajenem leta 1996, prodamo svetlo 4,5-sobno stanovanje, skupne kvadrature 116,3 m2, z balkonom in kletjo, zelo dobro funkcionalno efektivne razporeditve.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 18)

<< <1> >>