• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 180000 eur - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 180000 eur - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 180000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 180000 eur" je bilo najdenih 414 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.291 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.nesta.si

LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 190.000 € na 189.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 189.000 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 203.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Opremljeno trosobno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 129.000 € na 125.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

60,8 m2, 2-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2015, 2/2 nad., murska sobota - dvoetažno stanovanje (dupleks) s parkirnim mestom, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Na voljo je stanovanje za tiste, ki si želijo nekaj drugačnega – dvoetažni dom z arhitekturnim značajem in toplim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

28 m2, garsonjera, zgrajena l. 1890, P/1 nad., Ljubljana Bežigrad, Tomačevo prodamo garsonjero in solastniški del v izmeri 37 m2 zemljišča. Mirna lokacija v neposredni bližini rekreacijskih površin, bližina narave, bližina avtobusne postaje in avtocestnega izvoza, prodamo. Cena: 125.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

63,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1981, Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 414)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>