• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 190000 eur najdražje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija do 190000 eur najdražje - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 190000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 190000 eur najdražje" je bilo najdenih 449 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.320 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje zajema 2x spalnico od tega ena z galerijo, shrambam, predprostor,kopalnica s tušem, dnevna soba z jedilnico, kuhinja. vse informacije na tel 031 281 727 .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno 3 - sobno stanovanje na odlični lokaciji v Novem mestu v krajevni skupnosti Majde Šilc. Objekt je bil zgrajen leta 1974 in se ponaša z izolacijsko fasado ter dodatno izolacijo podstrešja,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2024.,

www.indomio.si

75,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m2 bivalne površine,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

78,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1975, M/1 nad., skrbno vzdrževano mansardno stanovanje, na odlični lokaciji z dobro prometno dostopnostjo, možna menjava za manjše stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo. V bližini je vsa....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

78,7 m², 3,5-sobno, zgrajeno l. 1975, M/1 nad., prostorno mansardno stanovanje v manjši večstanovanjsko - poslovni stavbi, na odlični lokaciji z dobro prometno dostopnostjo, možna je menjava za manjše stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 169.900 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

44,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2002, P/6 nad., prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja s praktično razporeditvijo na Cankarjevi cesti v Tržiču. Stanovanje po podatkih GURS-a meri 42,1 m² uporabne površine in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2016, VP/4 nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR NAPRODAJ 1,5-SOBNO STANOVANJE V VELENJU Predstavljamo vam 1,5-sobno stanovanje, ki se nahaja v visokem pritličju štirinadstropne stavbe v Velenju, kar pomeni da imate do stanovanja samo....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 169.000 €, 39,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

70,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2005, 1. nad., V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo opremljeno 2,5 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 168.000,00 EUR 2,5 sobno stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, VRHNIKA, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

41,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1810, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalnega stanovanja v samem centru Vrhnika, ki nudi udobno bivanje v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 165.000 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

53,6 m2, 1-sobno, poslovni apartma, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2022, 2/2 nad., Apartma za kratkoročno oddajo v centru Rogaške slatine, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v 2.nadstropju čudovite....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

70,2 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, P/6 nad., zahodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 160.418 €, 34,00 m2 cca 4720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

34 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 160.418,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 34 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.