• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 2000 eur/m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija do 2000 eur/m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 2000 eur/m2 čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2000 eur/m2 čim večje" je bilo najdenih 272 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.547 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2100 eur/m2 (malo dražje)
    • do 150000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, TRBOVLJE, 133.900 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2026.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, 5/5 nad., V Trbovljah prodamo večje stanovanje, v bloku z novo fasado in streho, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Končna cena je stvar dogovora po ogledu. V Trbovljah, na ulici Košetovo, prodamo stanovanje, potrebno prenove. Neto bivalne površine stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 146.648 €, 67,80 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke lahko vpogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-193 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 3. sobnega stanovanja v centru mesta Žalec, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1940 in v celoti adaptirane leta 2012. Stanovanje obsega 66,30 m2 bruto....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

63 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, 1/2 nad., 2 stanovanji drugo poleg drugega, lahko povežeš v 1 stanovanje, investicija, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike za vsako stanovanje posebej. Kabelska, upravnik mesečni strošek le....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,80 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.01.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 273)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!