• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 200000 eur čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija do 200000 eur čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 200000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 200000 eur čim večje" je bilo najdenih 472 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.381 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

32,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2020, 1/4 nad., Garsonjera na Mestnem trgu - majhna kvadratura, velik življenjski stil, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Večina stanovanj v oglasih začne s številkami, tole se začne z lokacijo. Mestni trg 1, peš cona, srce mesta. To....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

31 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. link do videa na: https://www.youtube.com/watch?v=glz9yow79GI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 158.800 €, 30,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

30,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2026, 2/4 nad., v stavbi brez dvigala, skupna površina 30,30 m2, bivalni prostor 27,50 m2, klet v velikosti 2,80 m2, parkiranje pred stavbo, mirna lokacija ter odlična investicijska priložnost. Cena: 158.800 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.indomio.si

30,58 m2, garsonjera, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, P/2 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v pritličju čudovite stavbe iz leta 1949, zgrajenem v angleškem slogu v centru Rogaške slatine,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 87.000 €, 30,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere potrebne prenove na Kraigherjevi ulici, ki se nahaja v 12 nadstropju bloku, zgrajene l. 1978. Stanovanje obsega 29,90 m2 bruto površine, od tega 28,7 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 29,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

29,5 m2, garsonjera, poslovni apartma, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2022, 1/2 nad., Apartma v Vili Golf, v centru Rogaške slatine, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v 1.nadstropju čudovite stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 36.100 €, 29,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V neposredni bližini centra v Rakeku, na Ljubljanski cesti prodamo garsonjero, lepo urejeno, v stanovanjski hiši v drugem nadstropju. Vsi priključki, večji kletni prostor, ZK urejena, prevzem možen takoj. Cena in plačilni pogoji ugodni. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

28 m2, garsonjera, zgrajena l. 1890, P/1 nad., Ljubljana Bežigrad, Tomačevo prodamo garsonjero in solastniški del v izmeri 37 m2 zemljišča. Mirna lokacija v neposredni bližini rekreacijskih površin, bližina narave, bližina avtobusne postaje in avtocestnega izvoza, prodamo. Cena: 125.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ OB SAVI, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljene počitniške brunarice v Termah Čatež, ki je bila zgrajena leta 1986, ter stoji na 23.910 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 28,00 m2 skupne površine v spodnih prostorih se nahaja kopalnica,....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

26,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2020, PK/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne polkletne garsonjere z....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

23,24 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 2/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa delno opremljena in adaptirana garsonjera v Štepanjskem naselju, vpisana ZK, vsi priključki. Kupec prevzame del placuia za posredovanje v višini 2% + DDV od dogovorjene cene. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 144.990 € na 139.990 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.990 €, 23,00 m2 cca 6090 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 144.990 €
13.05.2026 - 139.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 139.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, BREG PRI POLZELI, 79.000 €, 22,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1948, 135 m2 zemljišča, VP/VP, Na Bregu pri Polzeli prodamo garsonjero s kletjo in parcelo zadaj, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR V naselju Breg pri polzeli, prodamo garsonjero s kletjo in zadaj lastniško parcelo. Garsonjera ima kuhinjo, kopalnico in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 473)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!