• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 čim večje - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 čim večje" je bilo najdenih 301 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.603 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 160000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRŠKO, 90.000 €, 79,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je vzdrževano, okna in vhodna vrata so bila zamenjana leta 2007, talne obloge – laminat je bil položen leta 2008. Streha na stanovanjskem bloku je bila zamenjana leta 2004, fasada je bila zamenjana leta 2018.Stanovanje ni priklopljeno na daljinsko ogrevanje ima svojo kaminsko....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

78,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1975, M/1 nad., skrbno vzdrževano mansardno stanovanje, na odlični lokaciji z dobro prometno dostopnostjo, možna menjava za manjše stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo. V bližini je vsa....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,50 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2024.,

www.dfi.si

75,5 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Dodaten opis stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m²....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2024.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2007, P/1 nad., Le 4 minute iz Kamnice. 75,5 m2 stanovanjskih površin + 20 m2 terase + 15 m2 galerije, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Zelo prostorno pritlično enosobno stanovanje z galerijo in veliko teraso v idiličnem okolju ob gozdu,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2024.,

www.indomio.si

75,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m2 bivalne površine,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

74,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 4/5 nad., prostorno, z balkonom, opremljeno, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega, prostornega 3-sobnega stanovanja z balkonom v 4. nadstropju urejenega bloka v Trbovljah. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 133.900 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2026.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, 5/5 nad., V Trbovljah prodamo večje stanovanje, v bloku z novo fasado in streho, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Končna cena je stvar dogovora po ogledu. V Trbovljah, na ulici Košetovo, prodamo stanovanje, potrebno prenove. Neto bivalne površine stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 146.648 €, 67,80 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke lahko vpogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 302)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.