• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 210000 eur banka čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 210000 eur banka čim večje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 210000 eur banka čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 210000 eur banka čim večje" je bilo najdenih 60 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.844 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 170.273 €, 36,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 170.273,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 36 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 160.418 €, 34,00 m2 cca 4720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

34 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 160.418,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 34 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 87.000 €, 30,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere potrebne prenove na Kraigherjevi ulici, ki se nahaja v 12 nadstropju bloku, zgrajene l. 1978. Stanovanje obsega 29,90 m2 bruto površine, od tega 28,7 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 174.843 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

77,9 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, 4/6 nad., jugovzhodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj,....