• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 210000 eur pritličje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 210000 eur pritličje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 210000 eur pritličje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 210000 eur pritličje" je bilo najdenih 100 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.458 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Na voljo je funkcionalno zasnovano stanovanje v samem srcu Pirana. Osnovna bivalna površina znaša 43,5 m2, dodatno pa prostor dopolnjuje 35 m2 velika medetaža, kjer se nahajata dve spalnici. Stanovanje obsega odprto....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 44,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2006, VP/2 nad., prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Stanovanje, ki je predmet prodaje, se nahaja v Ilirski Bistrici, na mirni in dostopni lokaciji, ki omogoča udobno bivanje v neposredni bližini vseh pomembnih življenjskih storitev. Stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-100 (od skupaj 100)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!