Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2300 eur/m2 80 m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.338 €/m2
Omeji iskanje
08.05.2026.,
www.indomio.si
76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....
09.05.2026.,
www.mp-projekt.si
Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si