• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 230000 eur 80 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 230000 eur 80 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 230000 eur 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 230000 eur 80 m2" je bilo najdenih 105 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.265 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 210000 eur (malo cenejši)
    • 240000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

74,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR NOVO MESTO, Pod Trško goro, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 74,40 m2, uporabne površine 59,20 m2 ter zgrajeno l. 1972, obnovljeno l. 1999(streha) in l.2007 (okna, fasada) ter l.2025 (v....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

74,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 4/5 nad., prostorno, z balkonom, opremljeno, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega, prostornega 3-sobnega stanovanja z balkonom v 4. nadstropju urejenega bloka v Trbovljah. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 237.000 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

74 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1983, 1/4 nad., Svetlo, lepo in prostorno trisobno stanovanje, dva zasteklena balkona, nova fasada, blizu centra, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vse potrebne infrastrukture kot so šola, vrtec, gimnazija, trgovine, bolnica,....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.nesta.si

LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 6/6 nad., Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje Vabljeni k ogledu redke priložnosti – prostorno....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, DIVAČA, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

73,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 1. nad., V Divači prodamo 3-sobno stanovanje (61,1 m2) z dodatno sobo (12,7 m2) v 1. nadstropju. Možnost združitve v eno enoto. Stavba iz leta 1900, fasada obnovljena 1993, streha 2002. Pripadajo 2 parkirni mesti. Ogrevanje na plin (CK). Mirna lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-105 (od skupaj 105)