• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 230000 eur Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 230000 eur Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 230000 eur Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 230000 eur zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 38 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.699 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eur (malo cenejši)
    • 240000 eur (malo dražje)
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 230000 eur zadnjih 7 dni'
193.000 €
210.000 €
205.000 €
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

90,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1955, adaptirano l. 2000, 2/M, trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR VELENJE-ŠERCERJEVA CESTA - posredujemo pri prodaji prostornega trisobnega stanovanja v prijetni okolici, kjer je še dovolj zelenja in hkrati bližina centra. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 144.990 € na 139.990 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.990 €, 23,00 m2 cca 6090 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 144.990 €
13.05.2026 - 139.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 139.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 248.000 €, 113,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, 338 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR SANJSKI PROJEKT: Alpska idila z velikim vrtom (338 m2) - Mojstrana, Kranjska Gora Iščete več kot le stanovanje? Iščete košček raja pod Vitrancem? Pred vami je redka priložnost za ustvarjanje doma po....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....