• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 230000 eur balkon vsaj 70 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 230000 eur balkon vsaj 70 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 230000 eur balkon vsaj 70 m2 banka

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 230000 eur balkon vsaj 70 m2 banka" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.446 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 210000 eur (malo cenejši)
    • 240000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 6/6 nad., Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje Vabljeni k ogledu redke priložnosti – prostorno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 230000 eur balkon vsaj 70 m2 banka'
156.000 €
204.330 €
135.000 €
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!