• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 250000 eur z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 250000 eur z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 250000 eur z atrijem

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 250000 eur z atrijem" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.645 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 230000 eur (malo cenejši)
    • 260000 eur (malo dražje)
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 227.765 €, 83,58 m2 cca 2730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1950, VP/2 nad., kranj, 2 sobno stanovanje z atrijem, teraso in garažo, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V Kranju na odlični lokaciji, je naprodaj 2 sobno stanovanje v visokem pritličju večstanovanjske hiše (5 stanovanj). Stanovanje je zelo prijetno, svetlo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 250000 eur z atrijem'
264.000 €
210.000 €
210.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 245.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2023.,

www.visa.si

Za stranko iščemo primerno stanovanje, najraje atrijsko ali stanovanje z balkonom. Stanovanje je za dve osebi tako, da mora biti vsaj dvosobno Stranka je že uredila prodala svojo nepremičnino in je finančno že pripravljena. Realizacija je lahko takoj, vselitev pa po dogovoru....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

102 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2023, pritličje, V mirnem delu Miklavža na Dravskem polju prodamo stanovanje v hiši z velikim atrije oz. vrtom, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v pritličnem delu stavbe in meri 102m2. Stanovanju pripada tudi atrij....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vsaj 50 kvadratov bivalne površine, najmanj dvosobno, do vključno 3. nadstropja če ni dvigala, s teraso/balkonom/atrijem Parkirišče ni tako pomembno. Ni nujno da je prenovljeno, niti da je v neposredni bližini morja. Želiva pa si ločenih števcev za vodo in elektriko ter urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 265.000 €, 72,90 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Planina 2, prodamo prostorno atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, adaptirano l. 2022, pritličje, 2 sobni apartma z teraso in sončno lego. Ob hotelu Bellvue, zraven smučišča in, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na vrhu smučišča Mariborsko Pohorje, v priljubljenem naselju Bolfenk, prodamo prijetno dvosobno atrijsko stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 269.900 €, 62,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2005, 51 m2 zemljišča, P/5 nad., simpatično stanovanje z atrijem, bližina Ljubljanskega gradu, Golovca, Kliničnega centra, meščansko stanovanje z visokimi stopi, lastni vhod, še posebej primerno za imetnike domačih živali in ljubitelje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .