• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 260000 eur vsaj 70 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 260000 eur vsaj 70 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 260000 eur vsaj 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 260000 eur vsaj 70 m2" je bilo najdenih 366 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.203 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 240000 eur (malo cenejši)
    • 270000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

66,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji stanovaja pod Pohorjem, natančneje na Pohorski ulici 25a. Stanovanje se nahaja v tretjem, najvišjem, nadstopju s pogledom na Pohorje. Objekt je razdeljen na dva dela, nižji del....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Lučica – Prodaje se novi trosoban apartman površine 94 m2; Apartman se nalazi u prizemlju; Apartman se sastoji od: 3 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje + blagovaonice, kupaonice, WC-a + terasa od 25 m2 + 3 parkirna mjesta; Apartman je kompletno namješten;....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 220.500 €, 94,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2009, 3. nad., Priložnost na Teznu - delno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 220.500,00 EUR Priložnost na Teznu – sodobno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj! Predstavljamo vam prostorno 3-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 218.000 €, 95,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

95,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1998, Ponuja se vam priložnost kupiti večje stanovanje v Šoštanju (možnost preureditve v 4 sobno), prodamo. Cena: 218.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevni prostor s kuhinjo, jedilnico in dnevno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Predprostor 3,79 m2 2. Otroška soba 12,32 m2 3. Kuhinja 10,14 m2 4. Jedilnica 9,74 m2 5. Dnevna soba 17,28 m2 6. Hodnik 3,71 m2 7. Garderoba 7,31 m2 8. Kopalnica 5,75 m2 9. Spalnica 11,07 m2 10. Soba 10,50 m2 11. Kopalnica 3,32 m2 SKUPAJ: 94,93 m2 12. Balkon....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

95,4 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 1996, Velika terasa, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Čudovito stanovanje s teraso v Piranu naprodaj Na mirni lokaciji ob trgu 1. maja v Piranu ponujamo v prodajo izjemno prostorno stanovanje s čudovito teraso v stavbi z dvema stanovanjema.....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 220.628 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 95,14 m2, od tega 6,99 m2 shramba. Cena: 220.628,27 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 256.100 €, 96,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje M3, v Vila Hrastina , neto tlorisne površine 95,70 m2 od tega 83,00 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v mansardi (3. etaži) novogradnje, zgrajene po modernih in energetsko varčnih smernicah s funkcionalno zasnovo.....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 256.100 €, 96,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje M1, v Vila Hrastina , neto tlorisne površine 95,70 m2, od tega 82,90 m2 uporabne površine in balkon 6,90 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi (3. etaži) novogradnje, zgrajene po modernih in energetsko varčnih smernicah s funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

96,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1820, adaptirano l. 2009, P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Spoštovani, na odlični lokaciji v samem središču Šoštanja vam lahko ponudimo prostorno in svetlo stanovanje, po GURS neto tlorisne površine 116,3 m2 in uporabne površine 96,7m2, ki se razprostira....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 204.330 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 02 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 97,30 m2 bruto površine, od tega 89,40 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 160.000 €, 98,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

98,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1879, adaptirano l. 2004, 2/2 nad., prodamo. Cena: 149.900,00 EUR V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno – stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 149.900 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-500 Ogled oglasa na strani ponudnika V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti etaži, klet in del podstrešja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 265.000 €, 98,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-88 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji 4 sobnega stanovanja v centru Gorice (I). Stanovanje je del novejše poslovno-stanovanjske zgradbe, vhod in dvigalo si deli le s štirimi stanovanji. Stanovanju stanovanjske površine 98m2....

 
 
 
  Stanovanje, OBRNE, 268.000 €, 99,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

99,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1986, 2/2 nad., Čudovito 4-sobno mansardno stanovanje v vasi Obrne pri Bledu odlično za oddajanje turistom kot tudi dom za družino, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR Vas Obrne je slikovit, majhen in miren kraj, objemajo ga gozdovi in travniki, le korak stran....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepega 2,5-sobnega stanovanja z zastekljenim balkonom v urejenem manjšem bloku, v naselju Preska - Medvode. Stanovanje obsega 64,7 m2 bruto površine, od tega 58 m2 uporabne površine. Stavba je iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 1999, 2/3 nad., prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe s štirimi etažami in obsega 65 m² bivalne površine. Funkcionalna razporeditev vključuje dve spalnici, kar omogoča udobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 366)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.