• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 bazen 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 bazen 150 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 bazen 150 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 bazen 150 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2800 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PORTOROŽ, 380.000 €, 146,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-55 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 5-sobnega stanovanja v Portorožu, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1970. Stanovanje obsega 146,3 m2 bruto površine, od tega 104,9 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 250.000 €, 146,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2024.,

www.indomio.si

146 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2020, 390 m2 zemljišča, pritličje, priključek na električno omrežje, vodovodno omrežje, kanalizacijo, optiko, garaža, sončen vrt, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Nepremičnine Logatec: Prodamo sončno stanovanje v izmer 146 m2 z velikim....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

142,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, K/P, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Šiški se na odlični lokaciji in v urejeni soseski se v dvostanovanjski hiši nahaja 3 sobno stanovanje, s pripadajočim zemljiščem, kletjo in garažo. Hiša je bila zgrajena leta 1900, leta 2009 je bila obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 317.591 €, 141,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-180 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 141,1 m2 bruto površine, od tega je 121,54 m2 uporabne površine, 15,69 m2 zavzema balkon....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 150 m2 (20)
  • stanovanja slovenija do 2700 eur/m2 bazen (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.