• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 270000 eur 70 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija do 270000 eur 70 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 270000 eur 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 270000 eur 70 m2" je bilo najdenih 154 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.638 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 250000 eur (malo cenejši)
    • 280000 eur (malo dražje)
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 1999, 2/3 nad., prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe s štirimi etažami in obsega 65 m² bivalne površine. Funkcionalna razporeditev vključuje dve spalnici, kar omogoča udobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,70 m2 cca 4110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999 in obnavljana l.2008. Stanovanje ima lasten vhod. Vseljivo je do 1.6.2026. Uporabne površine je 55,5 m². Kopalnico je potrebno obnoviti.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,50 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2024.,

www.dfi.si

75,5 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Dodaten opis stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m²....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 284.552 €, 75,80 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje sestoji iz velikega dnevno bivalnega dela v izmeri 34,16m2 z izhodom na atrij, večje predsobe in hodnika, spalnic v izmeri 11,25 in 14,43m2, velike kopalnice v izmeri 6,99m2, WC posebej. Opremljeno za stalno bivanje, s klimo, etažnim ogrevanjem na plin in vsemi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

64 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, PK/2 nad., Ljubljana - center, Njegoševa cesta, 3-sobno stanovanje, 64 m2, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja na Njegoševi cesti v centru Ljubljane. Stanovanje je umeščeno v....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2009, 72 m2 zemljišča, 1/1 nad., V Celju, v urejenem in mirnem okolju Dečkovega naselja, je naprodaj zgornje stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki predstavlja samostojno bivalno enoto z lastno teraso, balkonom in pripadajočo parcelo.....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 296.000 €, 76,00 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, 1/3 nad., Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, optika, balkon, delno opremljeno, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vsa potrebna infrastruktura kot so vrtec, šola, trgovine, avt. postaja, hiter dostop....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

64,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja v prijetni in urejeni soseski v neposredni bližini centra Domžal. Z manjšim posegom je možna izdelava dodatne sobe. Leta 2025 je bila na stavbi obnovljena fasada, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, LIMBUŠ, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Limbuš, zgrajeno l. 2004, neto tlorisna površina 76,60 m2, klet v velikosti 1,40 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 114,00 m2, dve parkirni mesti. Cena: 195.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1989, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni ulici, v drugem nadstropju vrstne hiše, se nahaja prostorno in svetlo 2,5-sobno stanovanje, ki vas bo očaralo s svojo funkcionalno razporeditvijo in toplino. Celotna površina....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

64,7 m2, 2-sobno, oskrbovano stanovanje za starejše, zgrajeno l. 1999, adaptirano l. 2008, P/3 nad., prodamo. Cena: 266.000,00 EUR Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-154 (od skupaj 154)

<< <1 2 3 4> >>