• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 290000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • stanovanja slovenija do 290000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 290000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 290000 eur najceneje" je bilo najdenih 728 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.801 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 270000 eur (malo cenejši)
    • 300000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, RADENCI, 174.843 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

77,9 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, 4/6 nad., jugovzhodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znane naročnike iščemo stanovanja za nakup velikosti od 25 do 70 m² v Sevnici. Gotovinsko plačilo. --- Za več informacij pokličite na tel.: 041 580 981 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinjo. Dve velike spalnice +ena manjša. Kopalnica + posebej wc. in dve utility sobe. Potleh mahagoni. Poleti za hlahenje klima mitsubisci electric top. protivlomna vrata. Smo v pritličju. Blok ima novo fasado in novo streho. Ima tudi dvigalo + kleti. V mirni soseski. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 175.000 €, 70,30 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Si želite mirno bivanje v svetlem in odprtem prenovljenem stanovanju s pogledom na pekrsko gorco? Potem je ta oglas prav za vas! Stanovanje je v bloku (z dvigalom) kvalitetne gradnje letnik 2004, nedaleč vstran od potrebne infrastrukture ter z zeleno okolico. Okolica omogoča sprehode....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 175.000 €, 80,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa mirna lokacija. Stanovanje se nahaja v bloku ki ima novo fasado in novo streho.Zelo dobra izolacija. Prostori v stanovanju lepo urejeni in smiselno postavljeni, adaptirano 2017. Velika kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, tri spalnice, kopalnica, posebej zudi wc, dve utility sobe.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 175.000 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 1999, 2/3 nad., prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe s štirimi etažami in obsega 65 m² bivalne površine. Funkcionalna razporeditev vključuje dve spalnici, kar omogoča udobno....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1914, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodamo popolnoma prenovljen stanovanjski prostor v središču Mirne V samem srcu Mirne vam predstavljamo odlično priložnost – svetel, prostoren in funkcionalen stanovanjski prostor velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

iščemo stanovanje cca 130.000,00 EUR za resno stranko Zaželjen je balkon, ni pa pogoj. Plačilo je brez posojila, prenos z računa na račun takoj ! .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 124,70 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TEL. 041 603 375 .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 181.590 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 189.000 € na 185.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PIRAN, 185.000 €, 38,10 m2 cca 4860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 189.000 €
13.05.2026 - 185.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trisobno stanovanje s pripadajočo kletjo in garažnim prostorom v skupni garaži .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 729)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!