Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 balkon 80 m2" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.428 €/m2
Omeji iskanje
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....
24.04.2026.,
www.indomio.si
80 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2023, VP/4 nad., prodamo. Cena: 242.000,00 EUR Na Borštnikovi ulici prodajamo opremljeno 3.5-sobno opremljeno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3.5-sobno opremljeno stanovanje obsega: velik dnevno bivalni prostor, kuhinjo z izhodom na zastekljen....
21.03.2026.,
www.indomio.si
81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....
Spremembe cen iz 215.100 € na 199.000 €
z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
02.04.2025 - 220.000 €
21.05.2025 - 190.000 €
14.10.2025 - 220.000 €
16.10.2025 - 215.100 €
15.04.2026 - 199.000 €
17.03.2025.,
www.indomio.si
79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V centru Novega mesta, na Glavnem trgu prodamo v celoti obnovljeno 3 sobno stanovanje v poslovno stanovanjski stavbi. Obnova oz . novo: stavbno pohištvo (okna, vhodna vrata, notranja vrata-les)....
07.05.2026.,
www.indomio.si
79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....
11.09.2025.,
www.indomio.si
81,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2016, 6/6 nad., Na lokaciji Tabor v Mariboru je naprodaj svetlo 4-sobno stanovanje, s površino 81,8 m2 z balkonom in kletjo. Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2015, ima funkcionalno razporeditev, tremi spalnicami, kakovostno....
Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 €
z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €
25.01.2026.,
www.indomio.si
79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....