• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 300000 eur čim manjše - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 300000 eur čim manjše - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 300000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 300000 eur čim manjše" je bilo najdenih 756 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.824 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eur (malo cenejši)
    • 310000 eur (malo dražje)
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 205.000 € na 195.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRODAMO SVETLO IN POPOLNOMA OBNOVLJENO STANOVANJE Z VELIKIM BALKONOM! Na izjemni lokaciji v bližini vse infrastrukture (trgovina, šola, vrtec, zdravstveni dom it.) prodamo čudovito, popolnoma obnovljeno in....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 132.500 €, 56,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., obnovljeno stanovanje, top lokacija, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura, možnost uporabe lesen ute in kos zemlje ob hiši, prodamo. Cena: 132.500,00 EUR V samem središču Mozirja prodamo obnovljeno 3- sobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, VP/9 nad., Delno adaptirano stanovanje v bloku z dvigalom, novejša kuhinja, novi radiatorji, okna, polkna, tla v kuhinji, CK. klima, optični in kabelski internet, 2 abonmaja za parkirišče, v bližini vsa potrebna infrastruktura, lekarna, trgovine,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 57,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 8/9 nad., Koper - Prisoje / Olmo; prodamo svetlo 2-sobno stanovanje, preurejeno v 3-sobno (57,2 m2), v 8. nadstropju bloka z dvigalom (l. 1981). Funkcionalen razpored, PVC okna, klima in CK. Pripada kletna shramba, souporaba kolesarnice. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 260.000 €, 57,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, 8/8 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Koper, stanovanje z uporabno površino 46,8m2, neto tlorisno površino 57,2m2, prodam. Stanovanje obsega: hodnik- vežo, shrambo, spalnico, dnevno sobo iz katere je izhod na balkon, kuhinjo z jedilnico iz katere....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajeno l. 1967, prenovljeno l. 2019, 2./3. nad., neto tlorisna površina 73,40 m2, uporabna površina 58,40 m2, balkon 15,00 m2. Cena: 130.000 EUR. Na mirni lokaciji v bližini centra Rogaške Slatine posredujemo pri prodaji 2-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA ULICA ŠTEFANA KOVAČA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 295.000 €, 58,90 m2 cca 5010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – BEZJE lepo ohranjeno manjše trisobno stanovanje v velikosti 58,90 m 2 z čudovitim razgledom na Julijske Alpe - PRODAMO LOKACIJA Na izjemni lokaciji v Kranjski Gori je na voljo prostorno 3-sobno stanovanje s skupno površino 58,90 m2. Kranjska Gora je znana po svoji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 287.000 €, 59,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 59,00 m2 cca 4750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

59 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2023, P/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji sončnega (J-lega) 3-sobnega stanovanja v izmeri 59 m2. Stanovanje se nahaja v urejenem 4-stanovanjskem objektu ob Jernejevem kanalu. Popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 255.000 €, 59,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

59,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2012, P/2 nad., V Šentvidu se na odlični lokaciji prodaja stanovanje oziroma lokal primeren za frizersko, kozmetično dejavnost, trgovino ali pisarrna se nahaja v bližini vse infrastrukture in je trenutno prazen. Stanovanje je glede na lego primerno za....

 
 
 
  Stanovanje, PEKRE, 199.900 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2010, dokončano l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 59,70 m2, bivalni prostor 56,20 m2, balkon 3,50 m2, klet, eno lastniško parkirno mesto v garaži, dodatno lastniško parkirno mesto zunaj. Cena: 199.900 EUR. S....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 757)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>