• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3100 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3100 eur/m2" je bilo najdenih 567 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.190 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 220000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 348.000 €, 118,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

118,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1997, adaptirano l. 2024, Posredujemo pri prodaji prostornega, svetlega in opremljenega 4-sobnega stanovanja skupaj s poslovnim prostorom na odlični lokaciji v Kamniku, na Duplici. Poslovnemu prostoru je možno spremeniti namensko rabo ter ga spremeniti....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 230.000 €, 78,00 m2 cca 2950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Pomurska – Moravske Toplice, začetek rekonstrukcije obstoječe zgradbe 2024 - novogradnja, 1./2 nad. v petstanovanjski stavbi, bivalna površina 78,35 m2, balkon 9,91 m2, predvidena vselitev v začetku druge polovice leta 2025. Cena: 230.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 344.097 €, 117,30 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, KOLOMBAN, 349.000 €, 119,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik 4-sobnega stanovanja v mirnem okolju Kolombana (2km od centra Ankarana), ki ponuja pogled na Tržaški zaliv. S prostorno teraso, lastnim parkiriščem za 2 avtomobila in bližino morja....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 101.500 €, 35,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 40 m². Takojšnje gotovinsko plačilo! .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 87.000 €, 30,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere potrebne prenove na Kraigherjevi ulici, ki se nahaja v 12 nadstropju bloku, zgrajene l. 1978. Stanovanje obsega 29,90 m2 bruto površine, od tega 28,7 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 266.344 €, 92,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje N1, v novogradnji Vila Hrastina , neto tlorisne površine 91,60 m2, od tega 82,70 m2 uporabne površine, balkon 4,90 m2 in shramba 4,00 m2. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju , stavbe zgrajene po modernih in energetsko varčnih....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 1. nad., KOPER - SEMEDELA, 114,6 m2 | 4-sobno | 1. nad. (K+P+1), Zemljišče: 144 m2 - vrt / del zemljišča v uporabi, 1 lastniško parkirno mesto, leto gradnje: 1970, leto prenove: 2019, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR KOPER – SEMEDELA....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

114,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1970, 144 m2 zemljišča, 3/3 nad., Svetlo stanovanje v Kraljevi ulici, Semedela - Koper, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je čudovito 4 sobno stanovanje, ki se nahaja na mirni lokaciji v Kraljevi ulici - v Zgornji Semedeli v Kopru. To svetlo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 169.990 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

59,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1983, 3. nad., prodamo. Cena: 169.990,00 EUR Dvosobno stanovanje z razgledom na Pohorje – Štantetova ulica, Spodnje Radvanje (Maribor) Na eni izmed najbolj priljubljenih lokacij v Mariboru – v mirnem in zelenem Spodnjem Radvanju – prodamo prijetno in....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 6/6 nad., Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje Vabljeni k ogledu redke priložnosti – prostorno....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 253.000 €, 88,40 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Popolnoma prenovljeno stanovanje v vrstni hiši v izmeri 88,40 m 2 v naselju Hrušica – PRODAMO. Stanovanjska stavba je v izmeri 76,90 m 2 , kletni prostor v izmeri 11,50 m 2 , in zemljišče pred vhodom v izmeri 4,00 m 2 : Stanovanje obsega: PRITLIČJE: hodnik, kuhinjo z jedilnico, kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 320.000 €, 112,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1780, adaptirano l. 2012, 3/3 nad., celje - 4-sobno staromeščansko stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Celje, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, posredujemo pri prodaji čudovitega in prostornega....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 260.000 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2018, 4/4 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na Župančičevi ulici v centru Lendave prodamo svetlo, prostorno, 3 sobno stanovanje v 4. nadstropju (6. etaža) večstanovanjske stavbe, letnica gradnje 1982, temeljito prenovljeno 2018,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 489.000 €, 173,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1975, prodamo. Cena: 489.000,00 EUR Na mirni in slikoviti lokaciji v Gozdu Martuljku, z izjemnim razgledom na Špikovo skupino, je naprodaj prostorno neizdelano stanovanje v velikosti 173,9 m2, s pripadajočim zemljiščem v izmeri 292,5 m2. Stanovanje se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 220.000 €, 78,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

78,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2023, 1/5 nad., prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA Z DVEMA VHODOMA V SRCU MARIBORA| Mladinska ulica 6, 2000 Maribor Prodajamo stanovanje (adaptacija 2023) z neto površino 78,8 m², v zgodovinski stavbi iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

32,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2020, 1/4 nad., Garsonjera na Mestnem trgu - majhna kvadratura, velik življenjski stil, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Večina stanovanj v oglasih začne s številkami, tole se začne z lokacijo. Mestni trg 1, peš cona, srce mesta. To....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvoinpolsobno stanovanje, v skupni izmeri 75,00 m2 , v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: vhod, hodnik, jedilnica, kuhinja, wc, otroška soba, dnevna soba, kopalnica in spalnica. Stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 2.800,00 EUR/m2 STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvoinpolsobno stanovanje, v skupni izmeri 75,00 m2, v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: vhod, hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 567)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran