• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 balkon padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 balkon padla c - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 balkon padla cena

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 balkon padla cena" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.396 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 260000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah, prodamo. Cena: 196.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 balkon padla cena'
195.000 €
199.000 €
222.000 €
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 240.000 € na 235.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.10.2025 - 256.000 €
19.11.2025 - 248.000 €
19.12.2025 - 240.000 €
10.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2025.,

www.indomio.si

71,24 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, VP/4 nad., Prodaja se trisobno stanovanje na naslovu Levstikova ulica v bližini zdravstvenega doma Sežana v izmeri 71,24 m2, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v središču Sežane ob Zdravstvenem domu Sežana. Nahaja se v stanovanjski....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!