• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 bazen padla ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 bazen padla ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 bazen padla cena

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 bazen padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,30 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
02.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.suvak.com

Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah in obsega 71,3 m2. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.100 € na 195.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 215.100 €
23.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

71,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinja z....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 215.100 € na 199.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2025 - 220.000 €
21.05.2025 - 190.000 €
14.10.2025 - 220.000 €
16.10.2025 - 215.100 €
15.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2025.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V centru Novega mesta, na Glavnem trgu prodamo v celoti obnovljeno 3 sobno stanovanje v poslovno stanovanjski stavbi. Obnova oz . novo: stavbno pohištvo (okna, vhodna vrata, notranja vrata-les)....

 
 
 
 
-48%

Spremembe cen iz 250.000 € na 130.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, STRAŽA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 138.000 €
10.10.2025 - 145.600 €
30.01.2026 - 125.000 €
17.02.2026 - 120.000 €
06.03.2026 - 250.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Pod Srobotnikom , prodamo popolnoma prenovljeno dvosobno stanovanje, v skupni izmeri 52,00 m2 , v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: vhod, dnevna soba, kuhinja z jedilnico, kopalnica ter spalnica. Stanovanju pripada še dodatni mansardni....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 229.065 € na 222.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 222.000 €, 89,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 229.065 €
08.05.2026 - 222.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2024, 1/7 nad., prodamo. Cena: 222.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 255.000 € na 225.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2025 - 255.000 €
19.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

91,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2006, 143 m2 zemljišča, P/2 nad., Stanovanje v dvostanovanjski hiši na Paderšičevi ulici (Grm). Stanovanje. Centralno ogrevanje na plin. Urejena etažna lastnina. Stanovanju pripada zemljišče ob stavbi in pred njo v skupni izmeri 143....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 padla cena (31)
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 bazen (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>