• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje - GoHome GoHome
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje - GoHome GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje" je bilo najdenih 572 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.187 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 220000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 380.000 €, 146,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-55 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 5-sobnega stanovanja v Portorožu, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1970. Stanovanje obsega 146,3 m2 bruto površine, od tega 104,9 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 380.000 €, 116,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje oz. hiša na skupaj 1200m2 velikem okrasnem in zelenjavnem vrtu s parkirišči je bila pred časom v celoti obnovljena. Pred petimi leti je bila narejena nova fasada s 25cm izolacijo in nova granitna obloga na stopnicah. Razpored: vhod z zastekleno teraso, predprostor, kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, TOMIŠELJ, 460.000 €, 151,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

151 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 2012, 228 m2 zemljišča, sodobno stanovanje, opremljeno v skandinavskem stilu, s kaminom in zelenim atrijem, na mirni lokaciji v bližini narave, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR V prijetnem in urejenem naselju v Tomišlju, ob vznožju Krima, je na voljo svetla....

 
 
 
  Stanovanje, HRVATINI, 470.000 €, 179,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

179,7 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo 5-sobno duplex stanovanje z veliko teraso in čudovitim razgledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR V Hrvatinih prodamo prostorno, svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, DOB, 478.000 €, 175,00 m2 cca 2730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

175,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Posredujemo pri prodaji prostornega, opremljenega in moderno zasnovanega stanovanja v naselju Dob v občini Domžale. Stanovanje se prodaja skupaj s pripadajočim zemljiščem, ki v naravi predstavlja ograjen vrt z zelenico....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 489.000 €, 173,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

173,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1975, prodamo. Cena: 489.000,00 EUR Na mirni in slikoviti lokaciji v Gozdu Martuljku, z izjemnim razgledom na Špikovo skupino, je naprodaj prostorno neizdelano stanovanje v velikosti 173,9 m2, s pripadajočim zemljiščem v izmeri 292,5 m2. Stanovanje se....

 
 
 
  Stanovanje, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 625.000 €, 184,00 m2 cca 3400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

184,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 5/9 nad., Predstavljamo izjemno priložnost za nakup čudovitega stanovanja v eni izmed najbolj zaželenih četrti Ljubljane. Prostorno dupleks stanovanje zagotavlja udobno bivanje s skupno neto tlorisno površino 184,9 m2 in uporabno stanovanjsko površino....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, Po dogovoru cca 2000 €/m2