• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje do 8 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje do 8 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje do 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3100 eur/m2 najceneje do 80 m2" je bilo najdenih 358 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.284 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 240000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 238.000 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v naselju Preserje pri Radomljah, v občini Domžale, ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega (po GURS-u) 77,2 m2 bruto površine,....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
 
+14%

Spremembe cen iz 210.000 € na 239.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, NOVO MESTO, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.10.2025 - 215.100 €
17.04.2026 - 255.000 €
05.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju . .

 
 
 
  Stanovanje, POBEGI, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v Čežarjih. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji saj je od trgovine, lekarne, vrtca oddaljeno približno 1 kilometer. Od Kopra je oddaljeno približno 8 kilometrov.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

81,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2016, 6/6 nad., Na lokaciji Tabor v Mariboru je naprodaj svetlo 4-sobno stanovanje, s površino 81,8 m2 z balkonom in kletjo. Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2015, ima funkcionalno razporeditev, tremi spalnicami, kakovostno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

80 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2023, VP/4 nad., prodamo. Cena: 242.000,00 EUR Na Borštnikovi ulici prodajamo opremljeno 3.5-sobno opremljeno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3.5-sobno opremljeno stanovanje obsega: velik dnevno bivalni prostor, kuhinjo z izhodom na zastekljen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-214 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE / SAVSKA CESTA, 3 SOBNO STANOVANJE 83,6 M2 / OPREMLJENO / GARAŽNO PARKIRNO MESTO Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja 83,6 m2, ki se nahaja v bloku - Savska cesta / Domžale, leto izgradnje 2003. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

82 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 250.000,00 EUR PRODAJA – DVOSOBNO STANOVANJE z urejenim parkirnim mestom, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj dvosobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 6/6 nad., Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje Vabljeni k ogledu redke priložnosti – prostorno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1920, Spoštovani,prodamo unikatno, dvoetažno, prostorno in v celoti opremljeno 3,5-sobno stanovanje na Žitni ulici 12 (Mestna četrt Tabor), v urejenem stanovanjsko-poslovnem vila bloku, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Prostorno stanovanje obsega 82,2....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

82,2 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2012, 2/2 nad., Na odlični lokaciji, le par minut od centra mesta se prodaja 3,5 sobno dupleks stanovanje. V bližini vseh potrebnih infrastruktur (trgovina, šola, bolnica,..). Stanovanje je bilo redno vzdrževano, prodamo. Cena: 260.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 83,60 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo prostorno in svetlo trosobno stanovanje, s 83,6 m2 stanovanjske površine. Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, spalnico, kopalnico in še eno večjo sobo (30 m2), ki jo je možno pregraditi....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2023, V nakup vam ponujamo na novo opremljeno in urejeno trosobno stanovanje v centru Celja nasproti avtobusne postaje. Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju s kletjo v pritličju. S stanovanja imate izredno lep pogled na Celjski....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 300.000 €, 88,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2023, 65 m2 zemljišča, 1/2 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR TOP LOKACIJA V NEPOSREDNI BLIŽINI CENTRA MESTA IN ZELENIH POVRŠIN, 3 SOBNO STANOVANJE PRIMERNO ZA DRUŽINO, 88,4 M2 BIVALNE POVRŠINE, 14,8 M2 GARAŽA, 19,9 M2 KLET, KOMPLETNO....