• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 320000 eur kvalitetno do 8 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 320000 eur kvalitetno do 8 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 320000 eur kvalitetno do 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 320000 eur kvalitetno do 80 m2" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.168 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 300000 eur (malo cenejši)
    • 330000 eur (malo dražje)
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 320000 eur kvalitetno do 80 m2'
173.424 €
319.000 €
240.000 €
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 318.000 €, 71,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

71,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2019, 4. nad., Posredujemo pri prodaji obnovljenega in opremljenega 3-sobnega stanovanja v neposredni bližini centra Domžal. Obnovljeno je bilo leta 2019 in je zaradi svoje opremljenosti in prostorske razporeditve primerno za takojšnjo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Na voljo je funkcionalno zasnovano stanovanje v samem srcu Pirana. Osnovna bivalna površina znaša 43,5 m2, dodatno pa prostor dopolnjuje 35 m2 velika medetaža, kjer se nahajata dve spalnici. Stanovanje obsega odprto....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

67,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1958, 1/4 nad., izjemna lokacija 3 sobno stanovanje na partizanski cesti poleg tomšičevega drevoreda, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v bližini centra Maribora v Tomšičevem drevoredu na Partizanski cesti, je naprodaj lepo 3 sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, 5/5 nad., Popolnoma adaptirano stanovanje v Luciji, sončno in svetlo, 2 minuti do morja, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura (avtobusna postaja, trgovine, lekarna..), parkiranje pred blokom samo za stanovalce bloka,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, PEKRE, 199.900 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2010, dokončano l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 59,70 m2, bivalni prostor 56,20 m2, balkon 3,50 m2, klet, eno lastniško parkirno mesto v garaži, dodatno lastniško parkirno mesto zunaj. Cena: 199.900 EUR. S....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.635 €, 84,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 242.030 €, 84,60 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novogradnja, vila blok, zelo kvalitetna gradnja.stanovanju pripada še 10m2 atrija. stanovanje je primerno za invalide. stanovanje se nahaja v bližini obvoznice , waldortske šole, vrtca, pošte trgovine.mestni toplovod (ck) , kolesarnica , videofon , pripravljena inštalacija za klimo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 245.000 €, 47,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

245 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 2017, 1. nad., Na prodaj: Ekskluzivno 2-sobno stanovanje - Simfonija elegance in dizajna, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR V najlepšem delu Bežigrada, na prestižni Apihovi ulici, v meščanski vili s petimi izbranimi stanovanji, vam predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....