• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3300 eur/m2 100 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 3300 eur/m2 100 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3300 eur/m2 100 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3300 eur/m2 100 m2" je bilo najdenih 61 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.212 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 3100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3400 eur/m2 (malo dražje)
    • do 220000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 267.000 €, 106,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

106,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 1990, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR Dupleks stanovanje v srcu starega mestnega jedra Novega mesta Lokacija: Florjanov trg, Novo mesto V eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, v samem zgodovinskem jedru, ponujamo edinstveno priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.suvak.com

Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka na Plavžu. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 225.000 € na 219.900 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 219.900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 225.000 €
05.03.2026 - 219.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Ptuj, zgrajeno l. 1977, prenovljeno l. 2022, K+VP/1. nad., neto tlorisna površina 163,60 m2, uporabna površina 93,40 m2, pripadajoče zemljišče 299,00 m2. Cena: 219.900 EUR. Posredujemo pri prodaji lepo urejenega 3-sobnega stanovanja v dvostanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 379.000 €, 107,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 266.344 €, 92,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Ulica Stanka Škalerja, prodamo 3-sobno stanovanje N1, v novogradnji Vila Hrastina , neto tlorisne površine 91,60 m2, od tega 82,70 m2 uporabne površine, balkon 4,90 m2 in shramba 4,00 m2. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju , stavbe zgrajene po modernih in energetsko varčnih....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 255.000 € na 225.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2025 - 255.000 €
19.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

91,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2006, 143 m2 zemljišča, P/2 nad., Stanovanje v dvostanovanjski hiši na Paderšičevi ulici (Grm). Stanovanje. Centralno ogrevanje na plin. Urejena etažna lastnina. Stanovanju pripada zemljišče ob stavbi in pred njo v skupni izmeri 143....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 260.000 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2018, 4/4 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na Župančičevi ulici v centru Lendave prodamo svetlo, prostorno, 3 sobno stanovanje v 4. nadstropju (6. etaža) večstanovanjske stavbe, letnica gradnje 1982, temeljito prenovljeno 2018,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 249.000 €, 91,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

91 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2022, 100 m2 zemljišča, P/1 nad., v celoti renovirano in opremljeno stanovanje duplex ki sestoji iz kuhinje z jedilnico, dnevnim prostorom, 2x sobe, kopalnica, WC, predprostora, vsi priključki, talno ogrevanje na plin, 2x rekuperatorja,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 137.000 €, 90,90 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

PRODANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Na cesti Maršala Tita na Jesenicah v 2. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 90,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 90,90 m2 in obsega: - velik prostoren....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-61 (od skupaj 62)

<< <1 2> >>