• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 330000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • stanovanja slovenija do 330000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 330000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 330000 eur" je bilo najdenih 798 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.899 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 310000 eur (malo cenejši)
    • 340000 eur (malo dražje)
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

96,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1820, adaptirano l. 2009, P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Spoštovani, na odlični lokaciji v samem središču Šoštanja vam lahko ponudimo prostorno in svetlo stanovanje, po GURS neto tlorisne površine 116,3 m2 in uporabne površine 96,7m2, ki se razprostira....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 160.000 €, 98,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

98,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1879, adaptirano l. 2004, 2/2 nad., prodamo. Cena: 149.900,00 EUR V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno – stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, 2 sobno stanovanje Slavko Šlander/Lava/Otok, prodamo. Cena: cca 159.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje v urejenem bloku mirna lokacija, nizki stroški Na prijetni in mirni lokaciji prodamo funkcionalno in svetlo stanovanje v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 158.800 €, 30,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

30,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2026, 2/4 nad., v stavbi brez dvigala, skupna površina 30,30 m2, bivalni prostor 27,50 m2, klet v velikosti 2,80 m2, parkiranje pred stavbo, mirna lokacija ter odlična investicijska priložnost. Cena: 158.800 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2014, 1. nad., v celoti opremljeno, center Straže, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-213 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO 67,4 M2 VELIKO STANOVANJE ŽALEC - CENTER V BLOKU L.1989 Posredujemo pri prodaji 2,5 sobnega pritličnega stanovanja v centru Žalca. Stanovanje ima lastni vhod, ki ni povezan z vhodom v blok. Stanovanje zajema: - kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.kumi.si

Stanovanje se nahaja v večstanovanjski hiši (v kateri so štiri stanovanja), objekt zgrajena leta 1971 . Pripada mu tudi garaža v izmeri 22,7m² katera ima priročno podstreho. V sklopu garaže je tudi dodaten prostor za druženje , delavnico , 19,8m² . Parkiranje je možno v garaži....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 155.000 €, 60,10 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

V Krškem na Vidmu je naprodaj 2 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja na atraktivni lokaciji saj se na dlani ponuja vsa potrebna infrastruktura. V neposredni bližini stanovanjske stavbe se nahaja trgovina Spar, banka, pošta, zdravstveni center, lekarna, železniška in avtobusna postaja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se prodaja obnovljeno, popolnoma opremljeno, zasebna ponudba, cena po dogovoru. Zaželjena lokacija ob Savinji, kopališču in peš poti. Do izvoza za AC je 3km(5min z avtom) bližina centra je peš 10 min, prav tako do šole, trgovine, banke ali pošte. Parkirno mesto je za rampo,dobite....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191112-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v centru Sežane. Stanovanje je v petem nadstropju večstanovanjske stavbe (5/6), zgrajene leta 1967. Stanovanje obsega 61,6 m2 neto površine, od tega 49,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 126,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

126 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V stanovanjski stavbi prodamo dve opremljeni stanovanji. Vhod v stavbo je skupen za manjše stanovanje v 1. etaži in večje stanovanje v 2. etaži. Prostori v 1. etaži: kuhinja, soba, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

70,2 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, P/6 nad., zahodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 360.000 €, 117,80 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.dfi.si

117,8 m², 5 in večsobno, zgrajeno l. 1956, 200 m² zemljišča, P/1 nad., Prodamo stanovanje oziroma polovico hiše, ki je sestavljena iz dveh stanovanjskih enot. Trenutno se enoti oddajata turistom, kar se lahko nadaljuje tudi v prihodnje, možno pa ju je uporabljati tudi za trajno bivanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €, 36,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta, za znanega kupca kupimo 1 sobno ali 1,5 sobno stanovanje, do 6. nad. - zaželjeno nižje. Plačilo takoj. Ponudbe sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Lučica – Prodaje se novi trosoban apartman površine 94 m2; Apartman se nalazi u prizemlju; Apartman se sastoji od: 3 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje + blagovaonice, kupaonice, WC-a + terasa od 25 m2 + 3 parkirna mjesta; Apartman je kompletno namješten;....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 149.900 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-500 Ogled oglasa na strani ponudnika V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti etaži, klet in del podstrešja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 798)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>