• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 340000 eur 70 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 340000 eur 70 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 340000 eur 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 340000 eur 70 m2" je bilo najdenih 179 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.974 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 320000 eur (malo cenejši)
    • 350000 eur (malo dražje)
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

67,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1958, 1/4 nad., izjemna lokacija 3 sobno stanovanje na partizanski cesti poleg tomšičevega drevoreda, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v bližini centra Maribora v Tomšičevem drevoredu na Partizanski cesti, je naprodaj lepo 3 sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 67,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

67 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 2. nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN – Svetlo 3-sobno stanovanje v srcu starega mestnega jedra, le korak od morja Si želite živeti ali dopustovati tam, kjer se mediteranski utrip prepleta z vonjem morja in zgodovinskim šarmom Pirana? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 265.000 €, 73,20 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Brodarjevem trgu, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1981. Stanovanje obsega 73,2 m2 bruto površine, od tega 63,8 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 334.000 €, 71,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-193 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 3. sobnega stanovanja v centru mesta Žalec, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1940 in v celoti adaptirane leta 2012. Stanovanje obsega 66,30 m2 bruto....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

74,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2025, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR NOVO MESTO, Pod Trško goro, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 74,40 m2, uporabne površine 59,20 m2 ter zgrajeno l. 1972, obnovljeno l. 1999(streha) in l.2007 (okna, fasada) ter l.2025 (v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.indomio.si

66,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji stanovaja pod Pohorjem, natančneje na Pohorski ulici 25a. Stanovanje se nahaja v tretjem, najvišjem, nadstopju s pogledom na Pohorje. Objekt je razdeljen na dva dela, nižji del....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 264.631 €, 74,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, 4./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 128,40 m2, površina stanovanja 74,90 m2, balkon 48,70 m2, shramba 4,80 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 264.631,30 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 237.000 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

74 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1983, 1/4 nad., Svetlo, lepo in prostorno trisobno stanovanje, dva zasteklena balkona, nova fasada, blizu centra, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vse potrebne infrastrukture kot so šola, vrtec, gimnazija, trgovine, bolnica,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

74,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2014, adaptirano l. 2022, pritličje, Na prodaj je svetlo pritlično stanovanje v neposredni bližini Betnavskega gozda, z 74,8 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je obnovljeno in ima funkcionalno razporjene prostore. Pripada mu garažno parkirno mesto.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

66,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2023, pritličje, V Semedeli prodamo 3-sobno stanovanje z atrijem in zelenico, vsa infrastruktura v bližini, hiter dostop do plaže. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedeli pri Kopru prodamo prijetno in funkcionalno....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 220.000 € na 205.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.02.2026 - 220.000 €
05.05.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

66,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2010, 2/5 nad., Ponuja se vam redka priložnost kupiti stanovanje v samem centru mesta, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico 2 spalnici....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 225.000 €, 74,40 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

VSI PRIKLJUČKI INDIVIDUALNI, DVIGALO... .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 204.900 €, 74,70 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prijetno 3-sobno stanovanje v pritličju bloka, zgrajenega leta 1975. Objekt je lepo vzdrževan – streha je bila obnovljena leta 2006, fasada pa leta 2015. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Pod Srobotnikom, prodamo popolnoma prenovljeno dvoinpolsobno stanovanje, v skupni izmeri 75,00 m2 , v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: vhod, hodnik, jedilnica, kuhinja, wc, otroška soba, dnevna soba, kopalnica in spalnica. Stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepega 2,5-sobnega stanovanja z zastekljenim balkonom v urejenem manjšem bloku, v naselju Preska - Medvode. Stanovanje obsega 64,7 m2 bruto površine, od tega 58 m2 uporabne površine. Stavba je iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 179)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!