• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 340000 eur do 2600 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 340000 eur do 2600 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 340000 eur do 2600 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 340000 eur do 2600 eur/m2" je bilo najdenih 444 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.931 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, TRBOVLJE, 133.900 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2026.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, 5/5 nad., V Trbovljah prodamo večje stanovanje, v bloku z novo fasado in streho, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Končna cena je stvar dogovora po ogledu. V Trbovljah, na ulici Košetovo, prodamo stanovanje, potrebno prenove. Neto bivalne površine stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 98.000 €, 52,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Grižah, občina Žalec. Obsega 51,8 m2 neto površine. Stanovanje je prijetno, zelo svetlo in orientirano na vzhod. Navedba prostorov: - Dnevna soba - Kuhinja z jedilnico - Soba....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 229.000 €, 122,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

122 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., tržič, pot na zali rovt, 122 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., prodamo. cena: 229.000,00 EUR, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Lastnosti nepremičnine Parkirno mesto Terasa Ogrevanje na....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 227.765 €, 83,58 m2 cca 2730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

79,7 m2, 5 in večsobno, v stavbi zgrajeni l. 1949, adaptirano l. 2022, VP/3 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru Idrije v prodajo ponujamo stanovanje v starejši enostanovanjski hiši. Stavba je iz leta 1949 v skupni neto izmeri 197,1 m2. Predmet prodaje je kvadrature 79,7 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 229.000 €, 122,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

186,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR PRODAJA – VELIKO PROSTORNO STANOVANJE z dvema parkirnima mestoma, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA ULICA ŠTEFANA KOVAČA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 249.000 €, 91,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

91 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2022, 100 m2 zemljišča, P/1 nad., v celoti renovirano in opremljeno stanovanje duplex ki sestoji iz kuhinje z jedilnico, dnevnim prostorom, 2x sobe, kopalnica, WC, predprostora, vsi priključki, talno ogrevanje na plin, 2x rekuperatorja,....

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 89.000 €, 50,20 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-14 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja s pripadajočim vrtom, garažo, kletjo in pomožnim prostorom za shranjevanje. Stanovanje v izmeri 50,2 m2 predstavljajo kuhinja in jedilnica skupaj, manjši WC s tušem, dnevna soba....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 127,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, adaptirano l. 2000, 229 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja s pogledom na reko Krko in Kandijski most in zemljišče.Stanovanje je po podatkih GURS-a velikosti 127,20 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 250.000 €, 142,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

142,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, K/P, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Šiški se na odlični lokaciji in v urejeni soseski se v dvostanovanjski hiši nahaja 3 sobno stanovanje, s pripadajočim zemljiščem, kletjo in garažo. Hiša je bila zgrajena leta 1900, leta 2009 je bila obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2024.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2007, P/1 nad., Le 4 minute iz Kamnice. 75,5 m2 stanovanjskih površin + 20 m2 terase + 15 m2 galerije, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Zelo prostorno pritlično enosobno stanovanje z galerijo in veliko teraso v idiličnem okolju ob gozdu,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

74,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 4/5 nad., prostorno, z balkonom, opremljeno, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega, prostornega 3-sobnega stanovanja z balkonom v 4. nadstropju urejenega bloka v Trbovljah. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 174.800 €, 100,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na robu starega mestnega jedra ob koprski promenadi na mansardi je urejeno zelo lepo 4-sobno nadstandardno stanovanje. V celoti je obnovljena prezračevana streha z agepan sekundarno kritino in notranje vpihovano izolacijo - trendisol. Stanovanje obsega manjši hodnik, dve sobi in manjšo....

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 204.900 €, 74,70 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prijetno 3-sobno stanovanje v pritličju bloka, zgrajenega leta 1975. Objekt je lepo vzdrževan – streha je bila obnovljena leta 2006, fasada pa leta 2015. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 310.000 €, 180,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

180 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2007, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost v srcu Novega mesta – mansardno stanovanje s teraso in razgledom na reko Krko Na eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, na Glavnem trgu, predstavljamo izjemno mansardno....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.100 € na 195.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 215.100 €
23.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

71,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinja z....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 239.980 €, 140,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2011, 1/1 nad., Prostorno in svetlo 5-sobno duplex stanovanje (140 m2) v dveh etažah z odlično razporeditvijo prostorov. Vzhodna orientacija, tri sobe v mansardi, dve kopalnici. Dobro izolirano, opremljeno in pripravljeno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!