• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 350000 eur do 70 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 350000 eur do 70 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 350000 eur do 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 350000 eur do 70 m2" je bilo najdenih 501 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.319 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 330000 eur (malo cenejši)
    • 360000 eur (malo dražje)
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 57,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 8/9 nad., Koper - Prisoje / Olmo; prodamo svetlo 2-sobno stanovanje, preurejeno v 3-sobno (57,2 m2), v 8. nadstropju bloka z dvigalom (l. 1981). Funkcionalen razpored, PVC okna, klima in CK. Pripada kletna shramba, souporaba kolesarnice. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1957, 127 m2 zemljišča, pritličje, Stanovanje v vrstni soseski Polje, Ljubljana 56 m2, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Hiša se nahaja na mirni lokaciji z dobro logistično povezavo, v prijaznem naselju ter v bližini parka z igrali. Bivalna površina 55,7m2Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 205.000 € na 195.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRODAMO SVETLO IN POPOLNOMA OBNOVLJENO STANOVANJE Z VELIKIM BALKONOM! Na izjemni lokaciji v bližini vse infrastrukture (trgovina, šola, vrtec, zdravstveni dom it.) prodamo čudovito, popolnoma obnovljeno in....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 257.000 €, 56,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

56,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, predelanega....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 46.000 €, 55,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je obnovljeno. Vseljivo 1.7.2014. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, 3/5 nad., prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Iščete svojo prvo nepremičnino ali pa morda vikend enoto na obali? Posredujemo pri prodaji svetlega dvosobnega stanovanja v večstanovanjskem objektu. Lokacija omogoča peš do šole, trgovine, restavracij, morja,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 267.000 €, 55,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1899, adaptirano l. 2001, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR ŠIŠKA, ob Tivoliju – Zgodba o stanovanju s srcem in dušo. Ste pripravljeni na bivanje, kjer se zgodovinski šarm prepleta s sodobnim udobjem? Predstavljamo vam čudovito 55 m² dvosobno stanovanje v avtentični....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 81.014 €, 54,50 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE JE NOVO IN Z ZELO FUNKCIONALNO RAZPOREDITVIJO VSEH BIVALNIH PROSTOROV. .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno