• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 70 m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 70 m2 najceneje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 70 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 70 m2 najceneje" je bilo najdenih 519 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.362 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 380000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVO MESTO, 97.000 €, 35,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega enosobnega stanovanja neto tlorisne površine 34,7 m2 in uporabne površine 29,4 m2. Objekt se nahaja na odlični lokaciji na desnem bregu reke Krke, Nad mlini. Cena: 97.000,00 EUR. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

26,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2020, PK/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne polkletne garsonjere z....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 98.000 €, 52,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Grižah, občina Žalec. Obsega 51,8 m2 neto površine. Stanovanje je prijetno, zelo svetlo in orientirano na vzhod. Navedba prostorov: - Dnevna soba - Kuhinja z jedilnico - Soba....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 101.500 €, 35,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 40 m². Takojšnje gotovinsko plačilo! .

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 105.000 €, 33,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 5. nad., ogrevanje Biomasa Dolenc, stroški: voda, ogrevanje, upravnik 155 EUR, poleti cca 70 EUR, rezervni sklad 20 EUR, Obnova fasada 2014, streha 2011, okna 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na prijetni lokaciji na Kidričevem....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2025, 1/3 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V samem srcu Laškega, na Trubarjevi ulici, imamo naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje v velikosti 44,5 m² neto tlorisne površine. Stanovanje se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 520)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!