• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 70 m2 pritličje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 70 m2 pritličje - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 70 m2 pritličje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 70 m2 pritličje" je bilo najdenih 103 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2024.,

www.indomio.si

75,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m2 bivalne površine,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 170.000 €, 75,50 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2024.,

www.dfi.si

75,5 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1855, adaptirano l. 2013, 1/2 nad., v staromeščanski hiši z veliko teraso v samem centru Kamnika, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Dodaten opis stanovanje v samem centru Kamnika, v ulici zaprti za promet, vsa infrastruktura v bližini, Stanovanje ima 50,43m²....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.indomio.si

30,58 m2, garsonjera, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, P/2 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v pritličju čudovite stavbe iz leta 1949, zgrajenem v angleškem slogu v centru Rogaške slatine,....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-103 (od skupaj 103)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!