• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 80 m2 čim manjše Zadnjih 1 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 80 m2 čim manjše Zadnjih 1 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 80 m2 čim manjše Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 80 m2 čim manjše zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 78 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.502 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 194.900 €, 65,60 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 2. nadstropju urejenega bloka, zgrajenega leta 2007. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja soba, v kateri je kuhinja, jedilnica in dnevna soba. Stanovanje je svetlo ter ima zahodno in....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

70,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, pritličje, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v neposredni bližini promenade na Lentu, prodamo 3 sobno stanovanje v novejšem bloku. Blok, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 2008. Stanovanje se nahaja v pritličju,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 360.000 €, 71,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 305.000 €, 71,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

71,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Prodamo funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju stanovanjske hiše na Viču (Dolgi most), prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na odlični strateški lokaciji na Viču (Dolgi most), ki povezuje Ljubljano z obrobjem, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 1/11 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V kratkem bo na voljo 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji, primerni za družine. (v bližini Kino Šiška, trgovina, 800m Gimnazija Šiška, vrtec, Aleja) Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju, orientirano na....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 349.000 €, 82,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

82,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, mansarda, 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR PRODAJA: GROSUPLJE – 3-sobno stanovanje z dvema parkirnima mestoma, teraso in pogledom na naravo V mirnem in urejenem delu Grosuplja....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 319.000 €, 83,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju, Planina 2 posredujemo pri prodaji 3- sobnega prostornega stanovanja v izmeri 83,8 m2, ki se nahaja v prvem nadstropju 1/8 stanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene leta 1983. Stanovanje je preurejeno v 4-sobno in se ponaša z dobro razporeditvijo prostorov.....

 
 
 
  Stanovanje, CERKLJE NA GORENJSKEM, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

84 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1959, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR SANJSKO STANOVANJE– PROSTOR, SVETLOBA IN MIR Cerklje na Gorenjskem – 84 m² skupaj (63,6 m² neto + 21 m² kleti) Odkrijte bivanje, ki združuje najboljše iz dveh svetov Iščete dom, kjer boste uživali v popolnem miru, zasebnosti....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 193.000 €, 86,10 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 349.000 €, 88,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

88 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, visoko pritličje, 3-sobno stanovanje na Poljanski cesti, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na odlični lokacij v centru mesta posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na Poljanski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-78 (od skupaj 80)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!