• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 80 m2 fakulteta najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija do 80 m2 fakulteta najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 80 m2 fakulteta najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 80 m2 fakulteta najdražje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.984 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 320000 eur
    • do 400000 eur (povprečna cena)
    • do 480000 eur
    • do 4000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 375.000 €, 68,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2025, VP/4 nad., prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m2. Nahaja se v visokem pritličju od 4 nadstropij. L.2025 je bilo v celoti obnovljeno. Sestavljeno....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 349.000 €, 88,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

88 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, visoko pritličje, 3-sobno stanovanje na Poljanski cesti, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na odlični lokacij v centru mesta posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na Poljanski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija do 80 m2 fakulteta najdražje'
222.000 €
323.250 €
230.000 €
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

60,87 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno 3 - sobno stanovanje na odlični lokaciji v Novem mestu v krajevni skupnosti Majde Šilc. Objekt je bil zgrajen leta 1974 in se ponaša z izolacijsko fasado ter dodatno izolacijo podstrešja,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!