• GoHome Professional
stanovanja slovenija kvalitetno urejeno najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija kvalitetno urejeno najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija kvalitetno urejeno najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija kvalitetno urejeno najdražje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.335 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 398.000 €, 111,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-37 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 110,57 m2, 3- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. 1/2, moderno opremljeno, s teraso in ložo ter pogledom na morje prodamo. Cena 419.000 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega nadstandardnega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija kvalitetno urejeno najdražje'
382.000 €
319.000 €
280.000 €
  Stanovanje, ŠMARTNO, 399.000 €, 109,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

109,7 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2025, 1/M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Iščete prijetno in udobno bivališče na mirni lokaciji, a istočasno v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup čudovitega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Stanovanje, PEKRE, 199.900 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2010, dokončano l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 59,70 m2, bivalni prostor 56,20 m2, balkon 3,50 m2, klet, eno lastniško parkirno mesto v garaži, dodatno lastniško parkirno mesto zunaj. Cena: 199.900 EUR. S....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 11)

<< <1> >>