• GoHome Professional
stanovanja slovenija lekarna vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija lekarna vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija lekarna vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija lekarna vsaj 80 m2" je bilo najdenih 68 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.008 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, FUŽINE, 265.000 €, 73,20 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Brodarjevem trgu, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1981. Stanovanje obsega 73,2 m2 bruto površine, od tega 63,8 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 370.000 €, 123,00 m2 cca 3010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2025.,

www.indomio.si

123,56 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1972, pritličje, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v skupni izmeri 123,56 m2, ki se nahaja v pritličju bloka v Kopru ( Prisoje). Nepremičnina je sestavljena iz dveh enot, katere je potrebno adaptirati. Enoti sta....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 112 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 248.000,00 EUR PENTHOUSE Z GARAZO IN VRTOM – DOBROVA Kjer se udobje zlije z naravo - vstopite v svojo oazo miru! Predstavljamo vam redkost na trgu – prostoren penthouse z lastnim vrtom,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 127,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, adaptirano l. 2000, 229 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja s pogledom na reko Krko in Kandijski most in zemljišče.Stanovanje je po podatkih GURS-a velikosti 127,20 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 199.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-376 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 178,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-380 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 181,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-379 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-68 (od skupaj 69)

<< <1 2> >>