• GoHome Professional
stanovanja slovenija najceneje 100 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija najceneje 100 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najceneje 100 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najceneje 100 m2" je bilo najdenih 96 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.107 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 98,00 m2 cca 4950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, PK./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 98,00 m2, uporabna površina 98,00 m2, garaža s shrambo 24,20 m2, parkirno mesto 19,00 m2, vrt in terasa 279,00 m2. Cena: 485.000 EUR.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 543.000 €, 100,50 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, v 4. nadstropju poslovno-stanovanjske stavbe na Slovenski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 100,5 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 105,00 m2 cca 6190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

105 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/8 nad., prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V urejeni meščanski stavbi z dvigalom je naprodaj prostorno, svetlo in zračno 3,5-sobno stanovanje, ki s svojo razporeditvijo nudi izjemen bivalni potencial. Razporeditev prostorov je funkcionalna in omogoča....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 102,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V stanovanju so zamenjana okna, prav tako je tudi prebeljeno, ima tudi balkon, kopalnica in WC sta ločena. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-96 (od skupaj 97)

<< <1 2 3> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si