• GoHome Professional
stanovanja slovenija najceneje tretje nadstropje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija najceneje tretje nadstropje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najceneje tretje nadstropje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najceneje tretje nadstropje" je bilo najdenih 52 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.399 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 320.000 €, 112,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1780, adaptirano l. 2012, 3/3 nad., celje - 4-sobno staromeščansko stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Celje, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, posredujemo pri prodaji čudovitega in prostornega....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 323.250 €, 76,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2022, 3/3 nad., prodamo. Cena: 323.250,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 328.000 €, 74,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2002, 3. nad., Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalno zasnovanega 3-sobnega stanovanja v 3. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka v Domžalah. Stanovanje odlikujeta južna lega, ki zagotavlja obilico naravne svetlobe, ter....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 350.000 €, 65,00 m2 cca 5390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

65 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAJA SE 2-SOBNO STANOVANJE V SAMEM SRCU PIRANA (65 m²) Iščete popolno kombinacijo udobja, svetlobe in izjemne lokacije? Predstavljamo vam vrhunsko prenovljeno, dvosobno stanovanje v 3.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

137,1 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1874, adaptirano l. 2022, 2/3 nad., prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Celotno podstrešje ter stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 460.000 €, 109,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

109,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2014, 3/3 nad., prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra, le korak stran od mestnega vrveža, se prodaja izjemen penthouse v tretjem nadstropju urejene stanovanjske stavbe brez dvigala. Stanovanje s premišljenim....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 515.000 €, 110,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2020, 3/4 nad., prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Na prodaj je popolnoma prenovljena nepremičnina v Piranu, ki obsega tri ločene bivalne enote s skupno površino 110 m². Objekt je bil v celoti prenovljen leta 2020, ima uporabno dovoljenje.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-52 (od skupaj 53)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!