• GoHome Professional
stanovanja slovenija najceneje vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija najceneje vsaj 80 m2 - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najceneje vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najceneje vsaj 80 m2" je bilo najdenih 485 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.881 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 698.000 €, 162,90 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in zelo iskani lokaciji, v samem centru Ljubljane na Tavčarjevi ulici, posredujemo pri prodaji večsobnega stanovanja z velikim potencialom, tako stanovanjskim kot poslovnim. Stanovanje, ki skupaj po podatkih GURS....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 719.000 € na 700.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 700.000 €, 142,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 749.000 €
08.08.2024 - 719.000 €
19.03.2026 - 700.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1920, 306,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 700.000,00 EUR Na iskani lokaciji blizu centra mesta prodamo stanovanje v staromeščanski hiši. Odlična lokacija le 10-15 minut hoje do centra mesta in z dobro prometno povezavo. Stavba je bila zgrajena leta 1920.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

146 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., prodamo. Cena: 740.000,00 EUR Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m2, od tega je 127 m2 uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami.....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m² v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m². Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta, 500 m od nakupovalnih centrov Merkator in Spar, 600 m od vrtca ter 800 m od osnovne šole in zdravstvenega doma. Stavba....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

201 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1981, adaptirano l. 2016, 307 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m2 v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m2. Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 119,00 m2 cca 6390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

119 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1933, adaptirano l. 2024, 7. nad., Loft v neboticniku, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Zakorakajte v razkošje življenja v popolnoma prenovljenem stanovanju v stilu Soho lofta v Nebotičniku, eni najprestižnejših stavb v Ljubljani, ki je bil odprt 21. februarja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 790.000 €, 170,00 m2 cca 4650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno luksuzno stanovanje, s pogledom na smučišča, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 796.000 €, 134,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

134,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, 2/2 nad., prodamo. Cena: 796.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta vas čaka prekrasno 4-sobno stanovanje z balkonom. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju ene lepših večstanovanjskih stavb v mestu. Zgrajena je bila po....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 850.000 €, 172,00 m2 cca 4940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Ljubljana Center – Gradišče I, Mali Nebotičnik, zgrajeno l. 1932, 1./6. nad., dvigalo, skupna izmera 172,90 m2 (stanovanjska površina 146,90 m2, balkoni 17,30 m2, klet 8,70 m2). Cena: 850.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 890.000 €, 156,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

156,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Izpostavljam redko priložnost za nakup prostornega štirisobnega penthousa na Viču, le streljaj od vsega, kar ponuja središče Ljubljane. Stanovanje se nahaja v najvišjem, četrtem nadstropju in je obdano s terasami na....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

176,32 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, Po dogovoru, 85,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Menjam za večje stanovanje v centru Ljubljane z doplačilom. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 102,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V stanovanju so zamenjana okna, prav tako je tudi prebeljeno, ima tudi balkon, kopalnica in WC sta ločena. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Po dogovoru, 115,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1: CELJE, ZAGRAD 115,62 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2010, Večstanovanjska stavba obnovljena letu 2010. Objekt obsega pritljičje, etažo in mansardni duples, shrambo, teraso v obliki atrija ter 3 parkirišča, prodamo. Pokličite za ceno. STANOVANJE 2: CELJE, ZAGRAD 116,3 m2,....