• GoHome Professional
stanovanja slovenija najdražje do 280000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija najdražje do 280000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najdražje do 280000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najdražje do 280000 eur" je bilo najdenih 705 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.751 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 260000 eur (malo cenejši)
    • 290000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, FUŽINE, 285.000 €, 90,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2023.,

www.mp-projekt.si

Prodamo svetlo, delno obnovljeno, dobro vzdrževano in brez dodatnih vlaganj vseljivo 4-sobno stanovanje v urejenem bloku s 13 stanovanji na vhod. Lokacija med drugim ponuja vrtec, šolo, banko, pošto, trgovine, LPP postajališče, več možnosti rekreacije, hiter dostop do obvoznice, pa....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 305.000 €, 71,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

71,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Prodamo funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju stanovanjske hiše na Viču (Dolgi most), prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na odlični strateški lokaciji na Viču (Dolgi most), ki povezuje Ljubljano z obrobjem, prodamo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija najdražje do 280000 eur'
227.000 €
300.000 €
300.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1957, 127 m2 zemljišča, pritličje, Stanovanje v vrstni soseski Polje, Ljubljana 56 m2, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Hiša se nahaja na mirni lokaciji z dobro logistično povezavo, v prijaznem naselju ter v bližini parka z igrali. Bivalna površina 55,7m2Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.salomon.si

za znano stranko iščemo 3 sobno stanovanje v Ljubljani, z dvigalom, balkonom in s parkiriščem. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.salomon.si

KUPIM STANOVANJE V LJUBLJANI ALI BLIŽNJI OKOLICI TEL.: 070/516-264 PLAČILO TAKOJ Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

66,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2023, pritličje, V Semedeli prodamo 3-sobno stanovanje z atrijem in zelenico, vsa infrastruktura v bližini, hiter dostop do plaže. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedeli pri Kopru prodamo prijetno in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

67,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 2. nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega in svetlega dvosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1980, v Lucija. Stanovanje meri 67,1 m² neto tlorisne površine in je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

62,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR 3-SOBNO STANOVANJE V PIRANU Stanovanje se nahaja v pritličju in prvem nadstropju čudovite dvostanovanjske stavbe in meri 62 m². Adaptirano je bilo leta 2014, betonska tla prekrita s ploščicami....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

60,32 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2011, 41 m2 zemljišča, pritličje, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v pritličju dvostanovanjske zgradbe, zgrajene leta 2011. Obsega 60,3 m² bruto površine in se ponaša z veliko pokrito....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 298.000 €, 84,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

84,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2019, TROSOBNO STANOVANJE - BERTOKI (KOPER).V okolici naselja Bertoki, le 4 km iz centra Kopra, prodamo prostorno 3-sobno stanovanje v dvostanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v pritličju. Hiša je bila zgrajena l. 1900, obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 297.000 €, 96,30 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-112 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani na Gornjem Rudniku posredujemo pri prodaji zanimivega 3-sobnega stanovanja, ki po podatkih Gurs-a meri 96,3m2. Stanovanje se nahaja v hiši s tremi ločenimi enotami. Hiša je bila zgrajena leta 1960, vendar je bila....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 296.000 €, 76,00 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, 1/3 nad., Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, optika, balkon, delno opremljeno, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vsa potrebna infrastruktura kot so vrtec, šola, trgovine, avt. postaja, hiter dostop....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 295.000 €, 58,90 m2 cca 5010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – BEZJE lepo ohranjeno manjše trisobno stanovanje v velikosti 58,90 m 2 z čudovitim razgledom na Julijske Alpe - PRODAMO LOKACIJA Na izjemni lokaciji v Kranjski Gori je na voljo prostorno 3-sobno stanovanje s skupno površino 58,90 m2. Kranjska Gora je znana po svoji....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 295.000 €, 71,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 8/8 nad., Prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z razgledom na Alpe - Šiška, Ljubljana, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Šiški prodamo prijetno in funkcionalno stanovanje, ki se nahaja v zadnjem nadstropju urejenega bloka z novo fasado.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, CERKLJE NA GORENJSKEM, 295.000 €, 84,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

84 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1959, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR SANJSKO STANOVANJE– PROSTOR, SVETLOBA IN MIR Cerklje na Gorenjskem – 84 m² skupaj (63,6 m² neto + 21 m² kleti) Odkrijte bivanje, ki združuje najboljše iz dveh svetov Iščete dom, kjer boste uživali v popolnem miru, zasebnosti....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 294.459 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-178 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 133,5 m2 bruto površine, od tega je 110,65 m2 uporabne površine, 13,61 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, VP/9 nad., Delno adaptirano stanovanje v bloku z dvigalom, novejša kuhinja, novi radiatorji, okna, polkna, tla v kuhinji, CK. klima, optični in kabelski internet, 2 abonmaja za parkirišče, v bližini vsa potrebna infrastruktura, lekarna, trgovine,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, OBRNE, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2023.,

www.indomio.si

120 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1986, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Kakovostono prenovljeno stanovanje s čudovitim razgledom v manjši stavbi s 4 stanovanji. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju in je bilo v celoti prenovljeno Obsega prostorno dvevno sobo z velikimi drsnimi vrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 289.000 €, 79,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 2. nad., Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejeni večstanovanjski hiši v mirnem in urejenem naselju Šentvid, v Občini Ljubljana. Stanovanju pripada parkirišče in lastniška garaža za parkiranje dveh manjših vozil, prodamo. Cena: 289.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 288.091 €, 127,31 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-158 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 287.814 €, 128,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-175 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 127,5 m2 bruto površine, od tega je 110,7 m2 uporabne površine, 13,6 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 287.000 €, 88,90 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Na Bleiweisovi cesti v Kranju 13. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno štirisobno stanovanje v velikosti 88,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 88,90 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik, - kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 287.000 €, 59,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 286.000 €, 69,00 m2 cca 4150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

69,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, podzemno lastniško parkirno mesto, optika, klima, balkon s pogledom v naravo, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, dobra razporeditev prostorov, v bližini vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, adaptirano l. 1985, 1/2 nad., prodamo prostorno pet sobno meščansko stanovanje z balkonom in teraso, ki je v postopku etažiranja, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Stanovanje z uporabno površino 162,90 m2 ima naslednjo razporeditev: prostoren....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 704)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!