• GoHome Professional
stanovanja slovenija najdražje do 70 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • stanovanja slovenija najdražje do 70 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najdražje do 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najdražje do 70 m2" je bilo najdenih 513 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.349 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 380000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2014, 1. nad., v celoti opremljeno, center Straže, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-213 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO 67,4 M2 VELIKO STANOVANJE ŽALEC - CENTER V BLOKU L.1989 Posredujemo pri prodaji 2,5 sobnega pritličnega stanovanja v centru Žalca. Stanovanje ima lastni vhod, ki ni povezan z vhodom v blok. Stanovanje zajema: - kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191112-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v centru Sežane. Stanovanje je v petem nadstropju večstanovanjske stavbe (5/6), zgrajene leta 1967. Stanovanje obsega 61,6 m2 neto površine, od tega 49,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se prodaja obnovljeno, popolnoma opremljeno, zasebna ponudba, cena po dogovoru. Zaželjena lokacija ob Savinji, kopališču in peš poti. Do izvoza za AC je 3km(5min z avtom) bližina centra je peš 10 min, prav tako do šole, trgovine, banke ali pošte. Parkirno mesto je za rampo,dobite....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €, 36,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta, za znanega kupca kupimo 1 sobno ali 1,5 sobno stanovanje, do 6. nad. - zaželjeno nižje. Plačilo takoj. Ponudbe sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

3- sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajeno l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 60 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

44,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,70 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka – Trata , v bližini železniške in avtobusne postaje prodamo 2 sobno stanovanje, v izmeri 43,70 m 2 - uporabna površina, 1. nad./2, visoki stropi, delno obnovljeno leta 2015 ( kopalnica, okna, ), ogrevanje z radiatorji in centralna kurjava na olje ( l. 2002 ), vsi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

43,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., prodamo delno opremljeno 2 ss s kletjo, 1. nad./2, vsi priključki, neposredna bližina infrastrukturnih objektov in zelenih površin, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Škofja Loka – Trata, v bližini železniške in avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 146.648 €, 67,80 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke lahko vpogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-193 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 3. sobnega stanovanja v centru mesta Žalec, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1940 in v celoti adaptirane leta 2012. Stanovanje obsega 66,30 m2 bruto....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, adaptirano l. 2022, pritličje, 2 sobni apartma z teraso in sončno lego. Ob hotelu Bellvue, zraven smučišča in, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na vrhu smučišča Mariborsko Pohorje, v priljubljenem naselju Bolfenk, prodamo prijetno dvosobno atrijsko stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 514)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!