Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "stanovanja slovenija najdražje obnovljena" je bilo najdenih 136 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.087 €/m2
Omeji iskanje
Danes,
www.indomio.si
55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....
Včeraj,
www.indomio.si
91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....
11.05.2026.,
www.indomio.si
89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....
09.04.2026.,
www.indomio.si
56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....
12.02.2026.,
www.indomio.si
106,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 1990, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR Dupleks stanovanje v srcu starega mestnega jedra Novega mesta Lokacija: Florjanov trg, Novo mesto V eni najbolj zaželenih lokacij v Novem mestu, v samem zgodovinskem jedru, ponujamo edinstveno priložnost....
05.11.2025.,
www.agentkranj.si
V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....