• GoHome Professional
stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi na - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi najceneje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi najceneje" je bilo najdenih 24 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.932 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 360000 eur (povprečna cena)
    • do 430000 eur
    • do 3600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,80 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi najceneje'
155.000 €
159.000 €
159.000 €
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 257.000 €, 89,30 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni lokaciji v Seči je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske hiše. .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, adaptirano l. 2000, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR REDKA PRILOŽNOST: ZGODOVINSKI ŠARM S KOMFORTOM – LASTNO PARKIRNO MESTO V CENTRU! Šiška, ob Tivoliju – mir, ki diha z mestom Predstavljajte si: stanovanje s pravo dušo, v stavbi iz leta 1839,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 66,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 345.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 378.000 €, 71,00 m2 cca 5320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, prodamo. Cena: 378.000,00 EUR Vaš novi dom z razgledom in dušo Viška ulica, Vič – 71,3 m² popolne harmonije Zakaj bo to ljubezen na prvi pogled Ker to stanovanje ni le nepremičnina – je občutek. Sproščenost jutranje kave na balkonu s pogledom na....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 398.000 €, 67,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

67,8 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1986, 2/5 nad., dvigalo, balkon, klima, možen odkup garaže, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR Prodaja 2,5 sobnega stanovanja - Metoda Mikuža Na odlični lokaciji prodamo svetlo in funkcionalno 2,5 sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 407.800 €, 123,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

123,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2002, Na prodaj je stanovanje z dvigalom v centru Kamnika, na Usnjarski cesti 12, ki ponuja izjemni potencial za kakovostno bivanje. Stanovanje je idealno za vse, ki iščejo kombinacijo udobja in mestnega življenja ter želijo uživati v čudovitem razgledu....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

94,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2022, 1. nad., prodamo. Cena: 470.000,00 EUR GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 730.000 €, 128,00 m2 cca 5700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

128 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2010, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR PENTHAUS S POGLEDOM NA MORJE – KOPER, NOKTURNO Predstavljamo vam edinstven 128 m² velik penthouse v zaželeni, arhitekturno moderni soseski Nokturno – kjer se eleganca sreča z mediteranskim ritmom življenja. Bistvo bivanja:....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-24 (od skupaj 24)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled