• GoHome Professional
stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi pa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi pa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi padla cena

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 224.900 € na 219.500 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 219.500 €, 73,70 m2 cca 2980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 224.900 €
05.03.2026 - 219.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V prodaji je prijetno in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju urejenega bloka , ki je bil v celoti obnovljen v letu 2024 (nova fasada in streha) . Dodatna prednost je, da je v marcu 2026 predvidena vgradnja novega dvigala , kar bo še povečalo udobje bivanja....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,30 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
02.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.suvak.com

Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah in obsega 71,3 m2. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,80 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.01.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 255.000 € na 235.000 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LESCE, 235.000 €, 61,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.inf-ing.si

Na Vodnikovi ulici v Lescah se prodaja 1,5 sobno stanovanje v velikosti 61 m² z lastno teraso in zelenico. Nhaja se v pritličju 4-nadstropne stavbe. Zgrajeno je bilo l. 2002. Bivalne površine je 40 m², terase 14 m² in kleti 7 m². Lastniško parkirno mesto se nahaja pred stavbo. Otroci....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,70 m2 cca 4110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999 in obnavljana l.2008. Stanovanje ima lasten vhod. Vseljivo je do 1.6.2026. Uporabne površine je 55,5 m². Kopalnico je potrebno obnoviti.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
 
-48%

Spremembe cen iz 250.000 € na 130.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, STRAŽA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 138.000 €
10.10.2025 - 145.600 €
30.01.2026 - 125.000 €
17.02.2026 - 120.000 €
06.03.2026 - 250.000 €
13.03.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Pod Srobotnikom , prodamo popolnoma prenovljeno dvosobno stanovanje, v skupni izmeri 52,00 m2 , v II. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: vhod, dnevna soba, kuhinja z jedilnico, kopalnica ter spalnica. Stanovanju pripada še dodatni mansardni....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanja slovenija padla cena (50)
  • stanovanja slovenija nazadnje objavljeni oglasi (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>