• GoHome Professional
stanovanja slovenija obnovljena čim večje lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija obnovljena čim večje lekarna - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija obnovljena čim večje lekarna

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija obnovljena čim večje lekarna" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.837 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 370000 eur (povprečna cena)
    • do 450000 eur
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 287.000 €, 88,90 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Na Bleiweisovi cesti v Kranju 13. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno štirisobno stanovanje v velikosti 88,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 88,90 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik, - kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 329.000 €, 87,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1700, 2. nad., koper-center - prešernov trg - top lokacija.odlična lokacija, le nekaj minut do mestnega jedra in fakultet.na lepi lokaciji prodamo 4-sobno stanovanje v neto tlorisne površine 87,7 m2, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR KOPER-CENTER – PREŠERNOV....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija obnovljena čim večje lekarna'
264.000 €
78.000 €
185.000 €
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 309.000 €, 78,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

78,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., Na odlični, mirni lokaciji v Izoli, le 300metrov od morja, prodamo lepo razporejeno štirisobno stanovanje bruto tlorisne površine 78 m2, v drugem nadstropju stavbe, prodamo. Cena: 309.000,00 EUR Iščete svoj novi dom....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 198.000 €, 75,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 5/9 nad., - NOVO NA TRGU -Na Trgu Dušana Kvedra v Maribor prodamo svetlo 3-sobno stanovanje (neto površine 75,6 m2) z balkonom in pogledom na Pohorje. Funkcionalna razporeditev, klima, optika, urejena stavba z obnovljeno fasado in dvigalom. Takoj....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 249.000 €, 51,00 m2 cca 4880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Primorska – Izola, zgrajeno l. 1890, prenovljeno l. 2019, M/3. nad. v večstanovanjski hiši, skupna površina 51,50 m2, bivalni prostor 45,70 m2, klet 7,00 m2. Cena: 249.000 EUR. Na odlični lokaciji v centru Izole prodamo svetlo mansardno 3-sobno stanovanje. V bližini....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!