• GoHome Professional
stanovanja slovenija ogrevanje na plin zadnjih 7 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija ogrevanje na plin zadnjih 7 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija ogrevanje na plin zadnjih 7 dni 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija ogrevanje na plin zadnjih 7 dni 70 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri MENJAVI 3s stanovanja na Polzeli. Stanovanje se nahaja v petem nadstropju, nad sabo nimate nikogar več, fasada je bila obnovljena cca 2020 leta, streha delno sanirana cca 15 let nazaj, DVIGALA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 359.000 €, 66,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 359.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanja slovenija zadnjih 7 dni 70 m2 (16)
  • stanovanja slovenija ogrevanje na plin 70 m2 (3)
  • stanovanja slovenija ogrevanje na plin zadnjih 7 dni (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!