• GoHome Professional
stanovanja slovenija prenovljeno - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija prenovljeno - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija prenovljeno

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija prenovljeno" je bilo najdenih 137 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.652 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eur
    • do 360000 eur (povprečna cena)
    • do 430000 eur
    • do 3600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 385.000 €, 102,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

102 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2012, 2/2 nad., na eni najlepših lokacij starega mestnega jedra Škofje Loke prodamo meščansko 3 sobno stanovanje, v 2. nad., s pogledom na Mestni trg, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR ŠKOFJA LOKA – Mestni trg Stanovanje za kupce, ki iščejo značaj – ne standarda.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VRHNIKA, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

41,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1810, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalnega stanovanja v samem centru Vrhnika, ki nudi udobno bivanje v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 349.000 € na 340.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 340.000 €, 64,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 369.000 €
09.04.2026 - 349.000 €
30.04.2026 - 340.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

64,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2025, VP/1 nad., povsem prenovljeno, opremljeno, prostorno, parkirno mesto, loža, shramba, funkcionalna razporeditev, vpisano v ZK, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Ljubljana - Rudnik / Povsem prenovljeno 3-sobno stanovanje / Pripadajoče....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 465.000 €, 90,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, 1./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 90,60 m2, uporabna površina 90,60 m2, garaža 17,00 m2, parkirno mesto 18,00 m2. Cena: 465.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2