• GoHome Professional
stanovanja slovenija pritličje balkon - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija pritličje balkon - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija pritličje balkon

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija pritličje balkon" je bilo najdenih 66 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.947 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 240.000 € na 235.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.10.2025 - 256.000 €
19.11.2025 - 248.000 €
19.12.2025 - 240.000 €
10.03.2026 - 235.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2025.,

www.indomio.si

71,24 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, VP/4 nad., Prodaja se trisobno stanovanje na naslovu Levstikova ulica v bližini zdravstvenega doma Sežana v izmeri 71,24 m2, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v središču Sežane ob Zdravstvenem domu Sežana. Nahaja se v stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

61,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2000, visoko pritličje, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAMO VISOKO PRITLIČNO STANOVANJE! Stanovanje se nahaja v centru Sežane, blizu vse infrastrukture( šole, trgovine, banke, ipd.). Stanovanje obsega: kopalnico, otroško sobo,....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 199.500 €, 71,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 2/5 nad., Postojna, v mirnem naselju, opremljeno in takoj vseljivo, prodamo. Cena: 199.500,00 EUR Lokacija: v nizki večstanovanjski stavbi s 23 stanovanji, na odlični lokaciji z veliko zelenja. Razporeditev prostorov: stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 595.000 €, 132,00 m2 cca 4510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Ljubljana Center, zgrajeno l. 1700, prenovljeno l. 2003, 1/1. v trostanovanjski hiši, neto tlorisna površina 132,00 m2, bivalni prostor 112,60 m2, balkon 13,20 m2, utility 6,20 m2, klet. Cena: 595.000 EUR. V osrčju Ljubljane na poti na Grad prodamo edinstveno 5-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Savsko Naselje, 350.000 €, 64,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana - Savsko naselje, zgrajeno l. 1957, VP./5. nad. v večstanovanjski stavbi, neto tlorisna površina 64,80 m2, bivalni prostor 64,80 m2. Cena: 350.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na izredno priljubljeni....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

80 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2023, VP/4 nad., prodamo. Cena: 242.000,00 EUR Na Borštnikovi ulici prodajamo opremljeno 3.5-sobno opremljeno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3.5-sobno opremljeno stanovanje obsega: velik dnevno bivalni prostor, kuhinjo z izhodom na zastekljen....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-66 (od skupaj 66)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!