• GoHome Professional
stanovanja slovenija pritličje do 2900 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija pritličje do 2900 eur/m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija pritličje do 2900 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija pritličje do 2900 eur/m2" je bilo najdenih 115 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.134 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2700 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3000 eur/m2 (malo dražje)
    • do 220000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, PREBAČEVO, 239.000 €, 170,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

170 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2000, 350 m2 zemljišča, Velika dvostanovanjska hiša v Prebačevem pri Kranju na dobri, sončni lokaciji prodamo, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR V Prebačevem pri Kranju se prodaja veliko zelo dobro vzdrževanoi stanovanje v visokem pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2020, P/3 nad., Na prodaj stanovanje z dodatno medetažo v slikovitem PiranuLokacija: Piran, staro mestno jedroStanovanjska površina: 43,5 m2 + 35 m2 medetažeNadstropje: pritličje v urejeni večstanovanjski hišiOddaljenost od morja:....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 218.000 € na 228.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 218.000 €
23.04.2026 - 228.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

72,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2026, P/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 4 sobno stanovanje v pritličju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana 4 sobna stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 274.669 € na 265.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, GORNJA RADGONA, 265.000 €, 212,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 290.175 €
11.01.2025 - 274.669 €
15.04.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Pomurska – Gornja Radgona, zgrajeno l. 1933, popolnoma prenovljeno l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 193,09 m2, bivalni prostor 133,89 m2, dva pokrita parkirna prostora vključena v ceno. Cena: 265.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

88,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2023, V nakup vam ponujamo na novo opremljeno in urejeno trosobno stanovanje v centru Celja nasproti avtobusne postaje. Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju s kletjo v pritličju. S stanovanja imate izredno lep pogled na Celjski....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 201,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-505 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši, z letnico izgradnje 1979, nazadnje prenovljeno 2000 (okna, streha), skupne izmere 201,2....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-115 (od skupaj 116)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!