• GoHome Professional
stanovanja slovenija terasa 110 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja slovenija terasa 110 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija terasa 110 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija terasa 110 m2" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.457 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 120 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOLOMBAN, 349.000 €, 119,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik 4-sobnega stanovanja v mirnem okolju Kolombana (2km od centra Ankarana), ki ponuja pogled na Tržaški zaliv. S prostorno teraso, lastnim parkiriščem za 2 avtomobila in bližino morja....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 573.000 €, 110,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

110,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., Čudovito 4-sobnega stanovanja z razgledom na Piranski zaliv v staromeščanski vili.Vila je idealna za vse, ki ljubijo dih jemajoče razglede in romantične sončne zahode. Nahaja se na eni izmed najlepših lokacij, nedaleč stran od plaže in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja slovenija terasa 110 m2'
543.000 €
315.000 €
333.000 €
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 398.000 €, 113,00 m2 cca 3520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1987, kranj, 4 sobno stanovanje z 2 atrijema, ločenim lastnim vhodom in kletno etažo, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z dvema atrijema in lastnim vhodom Na iskani lokaciji v Kranju (Planina III) je v nizkem večstanovanjskem bloku....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

115 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m2 zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 223.000 €, 103,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

103 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2002, 340 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 223.000,00 EUR PRODAMO PRITLIČNO STANOVANJE Z VELIKIM VRTOM – NOVO MESTO Na izjemni in iskani lokaciji v Novem mestu prodamo prostorno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki....

 
 
 
  Stanovanje, BRDO, 590.000 €, 117,00 m2 cca 5040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

117,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2016, penthouse na brdu - sodobni luksuz v objemu neba, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Na vrhu arhitekturne mojstrovine, kjer se mestni vrvež umakne spokojnosti, vas čaka ekskluzivni dupleks penthouse, ki združuje dovršeno estetiko,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Po dogovoru, 115,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE 1: CELJE, ZAGRAD 115,62 m2, 3-sobno, adaptirano l. 2010, Večstanovanjska stavba obnovljena letu 2010. Objekt obsega pritljičje, etažo in mansardni duples, shrambo, teraso v obliki atrija ter 3 parkirišča, prodamo. Pokličite za ceno. STANOVANJE 2: CELJE, ZAGRAD 116,3 m2,....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 410.000 €, 102,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

102,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2009, 1/1 nad., prodamo. Cena: 410.000,00 EUR PRADE – PROSTORNO 4-SOBNO STANOVANJE V BLIŽINI ŠOLE Na odlični lokaciji v Pradah, le 5 km od Kopra, prodamo zelo veliko 4-sobno stanovanje, ki ponuja vse za udobno družinsko bivanje. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, POLZELA, 309.400 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-153 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 4 sobnega stanovanja na Malteških dvorih, ki se nahaja v tretjem nadstropju bloka, zgrajene l. 2019. Stanovanje obsega 119,70 m2 bruto površine, od tega 97,60 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA HAJDINA, 259.000 €, 120,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

120,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, mansarda, takoj vseljivo stanovanje z dvema parkiriščema, prodamo. Cena: 259.000,00 EUR Na Hajdini posredujemo pri prodaji svetlega, razgibanega in delno opremljenega dvosobnega stanovanja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 2005. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

120,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1945, P/2 nad., trosobno stanovanje - markovec/žusterna iii - (koper); v okolici naselja nokturno - markovec prodamo prostorno trisobno stanovanje z izhodom na teraso in vrt, ki se nahaja v pritličju dvostanovanjske hiše. hiša je bila zgrajena leta 1945.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!